Formy płatności

 

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI TO:

1.      Płatność online w systemie Płatności Shoper.

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy Blue Media S.A. i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu.

2.      Płatność online w systemie Przelewy24.

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu.

Uwaga! Nigdy nie wysyłamy maila z informacją, iż zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu tradycyjnego.

3.      Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

Pieniądze za zamówione produkty pobierane są w chwili, gdy produkty trafią do Klienta, a należność za zamówienie regulowana jest przy odbiorze paczki.

4.      Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

Po odbiór osobisty produktów zapraszamy Państwa pod adres: Valore Salony Jubilerskie®, CH Ferio Wawer, ul. Szpotańskiego 4, 04-760 Warszawa.

5.      Zakupy w systemie mRaty w ofercie mBank.

Prosty i wygodny sposób rozłożenia płatności na raty. Nie trzeba przy tym posiadać konta w mBank. Dowiedz się więcej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl